MÖBLER / Bord / Skrivbord 14819366
nr 1481 9366
Skrivbord
mahogny, "Continental", Järnforsens möbler, 1950/60tal. Bredd: 200, djup: 100 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador, blekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:15:14
7/8 23:01:26
8/8 19:02:39